חזרה לקטלוג הראשי חזרה לקטגוריה

פותחת בצק לפיצה אוטומטית תוצרת Pizza Chef איטליה


דגם Touch & Go הינה פותחת בצק לפיצה ייחודית והמתקדמת ביותר בעולם בעלת פטנט בלעדי לפיקוד אוט' המזהה את הכנסת כדור הבצק, הפעלת המכונה באופן אוט' ועצירת המכשיר בסיום רידוד כדור הבצק.
ניתן לבחור את זמן הפעולה הרצוי של עבודת הפותחת מרגע שהמכונה מזהה את הכנסת כדור הבצק.
פטנט ייחודי זה מעניק יתרון אדיר לפותחת הבצק של Pizza Chef על צפני כל פותחת בצק אחרת בכך שהעובד בפיצריה / מסעדה אינו צריך ללחוץ על שום כפתור הפעלה, לא לכבות את המכשיר ושתי ידיו פנויות לטיפול בבצק.
יתרון הבטיחות ! העובד מרוכז אך ורק בהכנסת הבצק והוצאת כדור הבצק לאחר רידוד
יתרון האמינות והבלאי - בפיצריות רבות פותחת הבצק עובדת זמן רב מעבר למה שצריך, העובד משאיר את פותחת הבצק דולקת על אף שאינה בשימוש דבר שיוצר בלאי מכני - לא כאן !!! הפותחת של Pizza Chef עובדת רק כמה שצריך !!!

לכן הבחירה בפותחות הבצק של Pizza Chef יתנו לכם אמינות ! איכות ! שקט תעשייתי ! שרק פותחת בצק איטלקית יכולה להבטיח לכם.


מפרט טכני

דגם: DSA 420 T&G 

מידות כלליות בס"מ:
אורך חזית: 55 ס"מ, עומק: 37 ס"מ, גובה: 75 ס"מ

מנוע חזק 2\1 כוח סוס המשולב עם שני גירים, בעלת פטנט ייחודי ובלעדי המזהה באופן אוט' את כדור הבצק, מפעיל את הפותחת ועוצר את הפעולה לבד.  
מיועדת לפתיחת כדורי בצק במשקל של מ- 210 גרם ועד 800 גרם, שיטת פתיחת בצק ייחודית אשר לא פוגעת במרקם הבצק, כפתורי כיוון עובי בצק בעל פטנט ייחודי ומאסיבי המונעים כניסת קמח ולכלוך להבדיל מפותחות בצק אחרות, קוטר פתיחת בצק עד 40 ס"מ, משקל המכשיר 37 ק"ג ! בנויה חזק ובשלמות מנירוסטה, חשמל 230 וולט חד פאזה, ניתנת לתלייה על הקיר ! 
טלפון: 03-913-3030   פקס: 03-913-2323   מייל: info@kitchen-line.com

ציוד למסעדות  צ'יפסר גז   גריל רדיאנטי   בלנדר כותש קרח   ציוד לפיצריה  ציוד לבתי קפה  מכונת שווארמה   מכונות ברד  בלנדר מקצועי   מכונת קרח   שלח לחבר

כל הזכויות שמורות ©